KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12746124

nr 1274 6124

Anna Jalpachik

(1954-2013), Ukraina/Sverige

Oljemålningar, 4 st, Anna Jalpachik (1954-2013), + bok. Olja på pannå, monogramsignerade. Motivet: 18x24 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 9 september 2019
kl 19:09:41

7/9 12:30:39 1      Vinnande bud

Anna Jalpachik

Läs mer om Anna Jalpachik